Ковані перила

В інтер’єрі будинку, металеві поручні з художньою ковкою в прольотах сходових маршів чи перилах балконів, є домінуючою складовою оздоблення житлового простору.Ковані елементи підкреслюють престижність та оригінальність.

Ковані поручні є надійним і красивим елементом декору, вони підкреслюють довершеність стилю будинку чи приміщення. Основною перевагою металічних виробів з декоративною ковкою є можливість виконання в любому стилі, що дозволяє поєднувати з любим інтер’єром. Проектуючи дизайн сходів, ковані перила втілюють скульптурну композицію, додають колориту.

Різноманітні ковані перила, ковальських майстерень Богдано Новосельського, вже довгий час прикрашають будівлі в містах України та за кордоном, мають ексклюзивний вигляд з елементами художньої ковки. Виготовлення кованих виробів здійснюється відносно побажань та уподобань замовника щодо дизайну, потреб. Можлива ковка виробу з поєднанням кількох металів. Робимо ініціали, герби та різні емблеми господарів на: кованих перилах для сходів, кованих балконах, металічних гвинтових сходах, кованих сходах та на інших виробах з металу!

Каталог фотографій виробів художнього кування: кованих перил для сходів та кованих перил на терасах.

Металеві ковані вироби не вимагають спеціального догляду, антикорозійне покриття дозволить зберегти виріб в ідеальному стані довгі роки.

У виробництві металевих перил використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття. Можливе доповнення виробу сталлю, нержавійкою чи кольоровими металами. Здійснюєм виготовлення кованих огорож та кованих перил по ескізу або по зразках представлених в каталозі кованих виробів.

Розрахунок ціни кованих сходів і сходових огороджень виконується відносно складності металічного кованого виробу, розміру кованих елементів, кількості металопрокату, покрівельних матеріалів.

Ковані сходи і сходові огородження від ковальських майстерень Богдано Новосельського – це оптимальні ціни, висока якість і оригінальні рішення.

Comments are closed.