Ковані огорожі

Кована огорожа – це не тільки захист але й ексклюзивний вигляд вашого будинка. Художня ковка огорож ідеально поєднується з інтерєром будинка яка надає виробу неймовірну витонченість і розкіш. Ковані огорожі художньої ковки ідеально поєднуються з кованими воротами та хвірткою, каменними огорожами які підкреслять вишуканість і елегантність інтерєру вашого будинку.

Різноманітні ковані вироби, ковальських майстерень Богдано Новосельського, вже довгий час прикрашають будівлі в містах України та за кордоном, мають ексклюзивний вигляд з елементами художньої ковки. Кожен кований виріб кується відносно побажань та вподобань замовника щодо дизайну, потреб. Робимо на огорожах ініціали, герби та різні емблеми господарів!

Каталог фотографій кованих огорож:

У виробництві кованих огорож використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття, можливе доповнення виробу сталлю, нержавійкою чи кольоровими металами. Вартість кованих виробів залежить від складності кованого виробу, розміру кованих елементів, кількості металопрокату та складності художньо кованого виробу.

Comments are closed.