Ковані ліхтарі

Мало хто може уявити сучасне освітлення вулиць без ліхтарів, адже вони полегшують життя людям,яким потрібно повертатися пізно ввечері додому. Та чи замислювалися ви, коли вперше з’явилася ідея повісити на вулиці перший ліхтар, а було це в далекому 1417 році в Лондоні, щоб розсіяти пітьму у британській столиці. А більше ста років тому, коли не було електричного освітлення, ліхтарники власноручно щоразу їх засвічували.

В наш час різноманіття ліхтарів вражає, особливу увагу привертають художні ковані ліхтарі. Часом дивуєшся, звідки взялися такі оригінальні форми, неординарні ідеї та різноманіття видів кованих ліхтарів. Хто б не хотів мати такий витвір мистецтва біля свого будинку, і особливо в поєднанні з цікавими орнаментами кованої лавки, захисними та красивими кованими огорожами чи міцними кованими дашками.

Різноманітні ліхтарі художньої ковки Богдана Новосельського користуються особливою популярністю, оскільки займають немале місце в оформленні помешкань чи прибудинкових територій. Кожний господар заміського дачного будинку шукає способи надати своєму дому неповторний вигляд, і не помилиться якщо звернеться до ковальських майстерень, оскільки всі ковані вироби виготовляються відносно побажань замовника та є індивідуальними.

Ви можете переглянути фотографії кованих ліхтарів:

Металеві ковані вироби не вимагають спеціального догляду, антикорозійне покриття дозволить зберегти виріб в ідеальному стані довгі роки.
Нехай ваш дім і подвір’я буде красивим і надійним.

Comments are closed.