Ковані каплички

Використання кованих виробів є широко розповсюдженим як в Україні, так і за її межами. Вироби виготовлені з заліза є довговічними і ефективними у використанні. Із кованого заліза можна виготовити ворота, огорожі, балкони, каплички, лавки, дашки тощо. Завдяки мистецтву художнього кування можна у вишуканому стилі прикрасити інтер’єр чи екстер’єр Вашого місця перебування.

В ковальських майстернях Б.Новосельського створюють неповторні ковані витвори, тому будь-який замовник буде задоволений професіоналізмом виконання і витонченістю кованого виробу.

Досить своєрідною окрасою є каплиця, яка є найпоширенішою церковною спорудою. Дана споруда являє собою невелику конструкцію з іконами і лампадою. Майстри кованої справи створять для Вас унікальний дизайн каплички із багатим орнаментом.

Каталог фотографій кованих каплиць можна переглянути тут:

Ми пропонуємо проекти виготовлені по одному з ескізів чи по представленому в каталозі. Наші ковані вироби є дійсно якісними і довговічними, не потребують спеціального догляду. В ковальських майстернях Б.Новосельського виготовляють саме те, що Вам потрібно.

Comments are closed.