Ковані лавки

Художня ковка металевих виробів є популярною протягом багатьох століть. Прикрасити паркову зону, екстер’єр фешенебельного ресторану чи заміського будинку можна за допомогою кованих виробів. Затіненому кусочку квітучої алеї, кована лавка додасть трохи романтики і загадковості.

Художній виріб з цікавим орнаментом, різноманітними завитками, квітками та листочками стане чудовим додатком до вишуканої атмосфери Вашої ділянки. Додати неповторності такій кованій лавці можна викувавши ініціали, герби та емблеми господарів, а токож поєднавши такий виріб із кованим ліхтарем чи кованим мостом біля озера чи річки.

Переглянути каталог кованих лавок можна тут:

Ковані вироби, що виготовлені на ковальських майстернях Богдана Новосельського, який має багато досягнень у кованій справі, є незамінною прикрасою мальовничих куточків Вашого ландшафту. Для виробництва кованих лавок використовуються найякісніші матеріали. В залежності від матеріалу, складності візерунка і розміру встановлюється ціна. Завдяки антикорозійному покриттю, замовлений виріб зберігається в ідеальному стані багато років.

Захоплюючий роман з книги, милозвучний спів пташок, аромат навколишніх квітів, зручна лавочка – все це допоможе розслабитись і забути про повсякденні турботи.
Ковальські майстерні Богдана Новосельського – це оптимальне співвідношення якості і ціни.

Comments are closed.