Балкони ковані

Головними функціями кованих балконів з використанням художньої ковки є захист і краса. Художня ковка балконів ідеально поєднується з усіма матеріалами архітектурного елементу.

Ковані перила на балкон чи перила террас виготовлені в поєднаному стилі з перилами на сходовій клітці, або з кованими елементами художньої ковки, добавить вашому будинку колориту та вишуканості, підкреслить оригінальність форм, створить неповторний стиль фасаду. Ковані балконні перила та огородження мають прекрасні декоративні якості, вони міцні, довговічні і відмінно справляються з функцією забезпечення безпеки.

Різноманітні ковані балкони, ковальських майстерень Богдана Новосельського, вже довгий час прикрашають будівлі в містах України та за кордоном, мають ексклюзивний вигляд з елементами художньої ковки. Кожен кований виріб кується відносно побажань та вподобань замовника щодо дизайну, потреб. Можлива ковка виробу з поєднанням кількох металів. Робимо на кованих перилах та кованих гратах ініціали, герби та різні емблеми господарів!

Каталог фотографій виробів художнього кування: кованих балконів та кованих перил на терасах.

У виробництві металевих балконів використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття. Можливе виготовлення кованих ґрат, кованих перил на балкон по ескізу або по одному з представлених в каталозі. Вартість кованих виробів залежить від складності виготовлення, розміру виробу, матеріалу і фарбування.

Безпека будівлі за допомогою кованих перил чи кованих балконів забезпечується з допомогою не складних форм кованих огорож балконів чи перил з елементами художньої ковки. Металеві ковані вироби не вимагають спеціального догляду, антикорозійне покриття дозволить зберегти виріб в ідеальному стані довгі роки.

Ковані балконні огорожі від ковальських майстерень Богдано Новосельського – це оптимальні ціни, висока якість і оригінальні рішення.

Comments are closed.